Brother MFC-795CW

MFC-795CW wielofunkcyjne urządzenie atramentowe pozwala drukować, kopiować, wysyłać faksy i skanować. Bezpośredni wydruk fotografii z kart pamięci oraz aparatu (PictBridge).

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Dlaczego Brother MFC-795CW?

Jak powinna wyglądać idealna drukarka biurowa na pewno wiedzą producenci firmy Brother. Ich od lat dostępny na rynku produkt - Brother MFC-795CW to ideale urządzenie dla sekretariatu firmy, ponieważ łączy w sobie najważniejsze cechy: cichą pracę i bogate wyposażenie: kolorowy faks z dużą pamięcią, ADF, WLAN, złącza kart pamięci, USB, PictBridge, panoramiczny ekran pięciocalowy, programowy druk dwustronny, słuchawka telefoniczna, faks oraz oczywiste funkcje skanu, ksera i druku.

Aby urządzenie wielofunkcyjne stało się prawdziwym ideałem, podłączono do niego dodatkowo CISS (do nabycia z drukarką w sklepie Inksystem. Możliwa dostawa), który pozwala z kolei znaczącą obniżyć koszty eksploatacji i zapowiedz zapowietrzeniu głowicy drukującej.

 

Wygląd urządzenia

Mimo bogatego wyposażenia, urządzenia ma niewielkie gabaryty robocze: 46x18x46,3 cm i waży jedynie 8, 6 kg.

Zazwyczaj podobne wielofunkcyjne urządzenia rażą zewnętrznym wyglądem, ten model jednak wygląda na kompaktowy, idealnie dopracowany przez projektantów blok, który jest w stanie dopasować się do wystroju niemal każdego biura: lśniąca czerń połączona ze zgrabnymi guzikami i wielkim, wygodnym ekranem.

Zainstalowany System zasilania atramentem nie narusza harmonii i wygląda jak część składowa urządzenia.

 

Co można ulepszyć

- przeciętna szybkość skanowania;

- program rozpoznawania tekstu (OCR).

 

Funkcjonalność (zastosowanie)

Model urządzenia wielofunkcyjnego Brother MFC-795CW przyda się przede wszystkim w urzędzie, biurze, organizacji, ponieważ zainstalowany faks jednak wyraźnie wskazuje na owe zastosowanie. Stosunek jakości wydruków do szybkości oraz ilości stron, drukowanych w minutę, na pewno jest idealnym rozwiązaniem dla biur tłumaczeń bądź szkół językowych, gdzie codziennie są drukowane setki odbitek.

Dodatkowo za biurowe użycie urządzenia przemawia cicha praca drukarki

Warto podkreślić, że zainstalowanym systemem CISS druk oraz ogólna eksploatacja urządzenia stają się znaczącą tańsze, prostsze, i nie cierpi na tym jakość wydrukowanego tekstu lub obrazu.

 

Nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące urządzenia.

 

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj