Epson Expression Photo XP-850 Drukarka Atramentowa

Niezawodne urządzenie wielofunkcyje dla druku zdjęć o wysokiej jakości fotograficznej. Drukuj w domu setki zdjęć z wyjazdu!Zachowaj dobre wspomnienia razem z Epson XP-850

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Оpis MFP Epson Expression Photo XP-850

To urządzenie wielofunkcyjne stanowi kontynuację serii drukarek fotograficznych do użytku domowego od lidera w produkcji urządzeń drukujących, japońskiej firmy Epson ( epson expression xp-850 ). Fotografom, artystom-amatorom, a także miłośnikom jakościowych zdjęć, których marzeniem jest mieć w domu niewielkie centrum fotograficzne warto zwrócić uwagę na epson expression photo xp-850. Jakościowe drukowanie, szeroki zakres możliwości i niewiarygodnie kompaktowe wymiary wyróżniają tę drukarkę wśród mnóstwa podobnych urządzeń. Łącząc w sobie drukarkę, skaner i kopiarkę, urządzenie pozostaje niezawodnym i niezastąpionym dla pracy jednego użytkownika lub grupy ludzi.

Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Photo XP-850

Producenci wyposażyli urządzenie we wszystkie możliwe rodzaje podłączenia i w mnóstwo przydatnych funkcji, co w niektórych przypadkach jest konieczne dla wygodnej eksploatacji sprzętu drukującego. Niewiarygodnie szybka drukarka epson expression xp-850 fotograficzna, umożliwiająca drukowanie z prędkością 38 stron na minutę, łatwo poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami i będzie cieszyć swoich właścicieli jaskrawymi kolorowymi zdjęciami. Dla tych, które potrzebują budżetowego uniwersalnego urządzenia wielofunkcyjnego, chcemy polecić znakomity model Epson WorkForce WF-2520NF, który jest dostępny na naszej stronie internetowej w rozsądnej cenie.

Niewiarygodna kompaktowość i funkcjonalność epson expression photo xp-850

Przedstawiony model posiada bardzo elegancki design, który podkreślają ciemne błyszczące panele na matowej powierzchni. Wygodny panel sterowania z wyświetlaczem LSD o przekątnej 3,5 cali pozwala na łatwe i wygodne sterowanie urządzeniem, a także na edycję zdjęć przed ich wydrukowaniem. Ciekawym rozwiązaniem jest również automatycznie podnosząca się pokrywa panelu sterowania i podajnik, który się wysuwa podczas wysyłania zadania drukowania.

Rozpatrzymy szczegółowo podstawowe funkcje tego MFP. Kontaktowy skaner o rozdzielczości 2400x4800, pozwala na otrzymanie na monitorze obrazów, które rzeczywiście odpowiadają oryginałowi. Kolorowe i monochromatyczne kopiowanie również jest doskonałej jakości. Istnieje funkcja obustronnego drukowania, która czasami jest bardzo przydatna w procesie drukowania.

Drukarka wielofunkcyjna Epson ХP-850 spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego urządzenia. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe drukowanie z każdego miejsca w pomieszczeniu, zainstalowany czytnik kart pamięci obsługuje wszystkie modele nowoczesnych kart flash, а dostępność interfejsu Ethernet pozwala drukować i skanować kilku użytkownikom jednocześnie.

Doskonała jakość drukowania z MFU Epson ХP-850

Podstawowym przeznaczeniem Epson ХP-850 jest jakościowe drukowanie zdjęć, ale również doskonale urządzenie radzi sobie z drukowaniem monochromatycznym dokumentów tekstowych. Firma Epson wykorzystuje specjalną piezoelektryczną technologię drukowania, która pozwala osiągać minimalnych rozmiarów kropli atramentu. Tak więc, objętość kropli atramentu tego urządzenia wynosi zaledwie 1,5 pokolitra, co pozwala zapewnić ostrość i kontrastowość nawet najdrobniejszym szczegółom na zdjęciach. Ciekawy jest również ten fakt, że producenci osiągneli precyzyjną kontrolę rozmiaru kropli atramentu, aż do momentu jej popadania na papier, i wykorzystują krople o większej objętości dla drukowania monochromatycznych obszarów, co pozwala zwiększyć prędkość drukowania.

Tak więc, epson photo xp-850 pozwala w łatwy sposób drukować znakomite zdjęcia, które będą w stanie zadowolić każdego. Dodatkowe możliwości użytkownikom zapewnia usługa Epson Connect, dzięki której mózesz drukować bezpośrednio ze smartfonów, telefonów komórkowych oraz tabletów PC lub wysyłać zadanie do wydrukowania za pośrednictwem poczty elektronicznej z dowolnego miejsca na świecie.

Najlepszy wybór dla jakościowego i oszczędnościowego drukowania – wspaniałe MFP + СISS

epson photo xp-850 posiada mnóstwo zalet i zapewnia użytkownikowi wspaniałej jakości drukowanie i wiele dodatkowych przydatnych funkcji. Jednak znaczne koszty eksploatacyjne prowadzą do tego, że użytkownicy muszą oszczędzać na ilości drukowanego materiału. Łatwo zaradzić zaistniałej sytuacji można za pomocą systemu stałego zasilania atramentem, który pozwala zrezygnować z drogich oryginalnych kartridży i wybierać atramenty w znacznie niższej cenie, ale również wspaniałej jakości. Firma INKSYSTEM oferuje wysokiej jakości CISS dla różnych modeli drukarek atramentowych i MFP, w tym dla takich uniwersalnych urządzeń dla domu i biura jak Epson WorkForce WF-2530WF. Możesz łatwo kupić niezawodne epson xp-850 z CISS, wystarczy po prostu złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej. Pozwól sobie na wysokiej jakości drukowanie za rozsądną cenę.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj