O firmie

Sklep internetowy INKSYSTEM jest oddziałem międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej INKSYSTEM®

Specjalizujemy się w produkowaniu i sprzedaży alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do atramentowych urządzeń drukujących (systemy stałego zasilania (CISS INKSYSTEM), kartridże wielokrotnego napełniania/wieczne kartridże, tusze różnego rodzaju oraz in. Jesteśmy firmą międzynarodową: znajdziesz nas w Londynie, Kijowie, Moskwie, Reno. Wszystkie produkty INKSYSTEM obęte są dwuletnią gwarancją. Pogwarancyjna obsługa serwisowa jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami i ustawodawstwem Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Towary INKSYSTEM® są wysoko jakościowe i 100% kompatybilne z drukarkami i ploterami wiodących producentów światowych takich jak EPSON, Canon, Hewlett Packard i Brother. Firma INKSYSTEM® stara się nadać każdemu klientowi możliwość druku bez ograniczeń, nie zawracając głowy na ceny materiałów oryginalnych. Jesteśmy pewni tego, że tani druk może i musi być dostępny każdemu: z CISS od INKSYSTEM® cena każdej odbitki staje się 20-50 razy mniejsza.

Nasze produkty powstają ze stosowaniem technologii innowacyjnej a tworzone są na współczesnym sprzęcie fabryk Korei Południowej.

Magazyny towarowe oraz przedstawicielstwa firmy znajdują się w Warszawie, Londynie, Toronto, Hongkongu, Mińsku, Moskwie, Sankt-Petersburgu, Kijowie oraz Charkowie.Firma INKSYSTEM® gwarantuje dostępność w sklepie internetowym wszystkich produktów będących w naszej ofercie.

Oferujemy naszym klientom propozycję oszczędną - drukarka + napełniony tuszem CISS INKSYSTEM®. Dział sprzedaży prowadzi stałą obsługę klientów i oferuje indywidualne pakiety promocyjne, które pozwolą Państwu kupić drukarkę w wygodnej cenie, a ponadto otrzymać bezpłatną instalację systemu stałego zasilania INKSYSTEM®. Pomoże to Państwu uniknąć dodatkowych wydatków i oszczędzić czas a pieniądze.

Według naszego programu lojalnościowego stali klienci INKSYSTEM korzystają ze specjalnych propozycji i rabatów. Także klienci INKSYSTEM otrzymują kartę rabatową, która zapewnia 5% rabatu na całą ofertę firmy INKSYSTEM już od drugiego zakupu!

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj